




IM Guest House - Hostel
Osaka, Japonia
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak IM Guest House - Hostel w mieście Osaka (Ikuno) znajdziesz się w odległości pięciu minut samochodem od atrakcji takich jak Wieżowiec Tsutenkaku Tower i Dōtonbori. Hostel znajduje się 4 km od atrakcji takiej jak Nipponbashi i 4,2 km od miejsca takiego jak Zamek w Osace. Poczuj się jak w domu w 21 klimatyzowanych pokojach. Posiłki można przygotować we wspólnej kuchni. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: prysznic, bidety i suszarki do włosów. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Koreatown — 0,5 km
Świątynia Shitennoji — 1,5 km
Teatr Shinkabukiza w Osace — 1,8 km
Fundacja Wymiany Międzynarodowej w Osace — 1,8 km
Dom handlowy Kintetsu w Uehonmachi — 2 km
Park w Tennoji — 2,2 km
Wieżowiec Abeno Harukas — 2,8 km
Ulica handlowa Shinsekai Hondori — 2,8 km
Wieżowiec Tsutenkaku Tower — 2,8 km
Nipponbashi — 2,9 km
Teatr Narodowy Bunraku — 3 km
Zoo w Tennoji — 3 km
Targ Kuromon Ichiba — 3 km
Dōtonbori — 3 km
Park zamkowy w Osace — 3,1 km
Najbliższe lotniska to:
Osaka (ITM-Itami) — 21,2 km
Kobe (UKB) — 43,5 km
Osaka (KIX-Międzynarodowy port lotniczy Kansai) — 55,1 km
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski może zostać pobrany w obiekcie. Wynosi on od 100 do 300 JPY na osobę za noc na podstawie ceny pokoju za noc. Podatek nie obowiązuje w przypadku cen za nocleg poniżej 7000 JPY. Mogą mieć zastosowanie zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Opłata za sprzątanie: JPY 1000 za kwaterę, za pobyt (różni się w zależności od jednostki)
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za późniejsze zameldowanie: 1000 JPY za zameldowanie od 22 do północ
- Opłata za pościel: 1000 JPY za łóżko, za pobyt (goście mogą też przywieźć własną)
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Dzieci w wieku 17 lat lat i młodsze nie mają wstępu do tego obiektu tylko dla dorosłych.
- Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki wymaga od wszystkich gości zagranicznych podania numeru paszportu i obywatelstwa w momencie dokonywania rezerwacji w jakimkolwiek obiekcie hotelowym (zajazd, hotel, motel itp.). Ponadto właściciele obiektów hotelowych są zobowiązani do wykonania kserokopii paszportów wszystkich zarejestrowanych gości i przechowywania ich w formie papierowej.
- Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa IM Guest House - Hostel
Adres
IM Guest House - Hostel
2-7-2 katuyamakita Ikuno-ku
5440033
Osaka, Japonia
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.
Zaufany przez podróżników na całym świecie
Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.