




HOTEL TRAD Osaka Tsuruhashi
Osaka, Japonia
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie HOTEL TRAD Osaka Tsuruhashi w mieście Osaka (Tennoji) znajdziesz się pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Świątynia Shitennoji i Wieżowiec Tsutenkaku Tower. Hotel znajduje się 3,1 km od atrakcji takiej jak Muzeum Historii w Osace i 3,4 km od miejsca takiego jak Zamek w Osace. Poczuj się jak w domu w 46 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to aneksy kuchenne. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: głębokie wanny i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia obejmują biurka i lodówki oraz sprzątanie codziennie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Koreatown — 0,6 km
Teatr Shinkabukiza w Osace — 1 km
Dom handlowy Kintetsu w Uehonmachi — 1,2 km
Fundacja Wymiany Międzynarodowej w Osace — 1,2 km
Świątynia Shitennoji — 1,6 km
Nipponbashi — 2,1 km
Targ Kuromon Ichiba — 2,1 km
Dōtonbori — 2,2 km
Park w Tennoji — 2,3 km
Ulica handlowa Sennichimae Doguyasuji — 2,5 km
Park zamkowy w Osace — 2,6 km
Promenada nadrzeczna Tombori — 2,7 km
Centrum handlowe Doton Plaza — 2,7 km
Uliczka Hozenji-Yokocho — 2,8 km
Ulica handlowa Shinsekai Hondori — 2,8 km
Najbliższe lotniska to:
Osaka (ITM-Itami) — 20,1 km
Kobe (UKB) — 45,6 km
Osaka (KIX-Międzynarodowy port lotniczy Kansai) — 49,2 km
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski może zostać pobrany w obiekcie. Wynosi on od 100 do 300 JPY na osobę za noc na podstawie ceny pokoju za noc. Podatek nie obowiązuje w przypadku cen za nocleg poniżej 7000 JPY. Mogą mieć zastosowanie zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za późniejsze wymeldowanie: 3000 JPY (zależy od dostępności)
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki wymaga od wszystkich gości zagranicznych podania numeru paszportu i obywatelstwa w momencie dokonywania rezerwacji w jakimkolwiek obiekcie hotelowym (zajazd, hotel, motel itp.). Ponadto właściciele obiektów hotelowych są zobowiązani do wykonania kserokopii paszportów wszystkich zarejestrowanych gości i przechowywania ich w formie papierowej.
Mapa HOTEL TRAD Osaka Tsuruhashi
Adres
HOTEL TRAD Osaka Tsuruhashi
8-22, Tojocho, Tennoji-ku
543-0026
Osaka, Japonia
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.
Zaufany przez podróżników na całym świecie
Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.