Gwarancja dopasowania ceny

97% zadowolonych klientów

Podróżuj spokojnie

1 / 100

Riad La Lune de Marrakech

Marrakech, Maroko

W pobliżu: Dżami al-Fana



Udogodnienia hotelowe

Klimatyzacja
Bar
Internet
Sejf
Suszarka do włosów
Żelazko
Żelazko i deska do prasowania
Wanna lub prysznic
Palenie zabronione
Zwierzęta nie dozwolone
Prysznic

W czasie pobytu w obiekcie takim jak Riad La Lune de Marrakech zamieszkasz w samym centrum miasta Marrakech, jedynie 3 minut spacerem od atrakcji takiej jak Ogród botaniczny Le Jardin Secret i 10 minut spacerem od miejsca takiego jak Dżami al-Fana. Riad znajduje się 0,4 km od atrakcji takiej jak Muzeum Marrakeszu i 2,8 km od miejsca takiego jak Ogród botaniczny Majorelle. Poczuj się jak w domu w 5 pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Udogodnienia obejmują sprzątanie codziennie oraz żelazka i deski do prasowania na życzenie. Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, personel wielojęzyczny oraz przechowalnia bagażu. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Twój apetyt zaspokoi Restaurant la Lune, restauracja, która specjalizuje się w kuchni takiej jak kuchnia międzynarodowa i której podawane są pyszne obiad i kolacja. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z obsługi pokojowej w określonych godzinach. Zrelaksuj się po całym dniu w barze/salonie klubowym. Śniadanie kontynentalne jest podawane codziennie od 7 do 10:30 za opłatą.

W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:

  • Podatek miejski: 34.10 MAD za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.
  • Opłata miejscowa: 3 MAD za osobę, za noc. Opłata nie dotyczy dzieci poniżej 9 lat.
  • Transfer typu Autobus wahadłowy z/do lotniska za osobę dorosłą: 17 MAD (w jedną stronę)
  • Opłata za transport (Autobus wahadłowy z/do lotniska) za dziecko: 0 MAD (w jedną stronę)
  • Opłata za spa: 45 MAD za osobę, za tydzień
  • Opłata za wodę: 1 MAD za osobę, za noc

Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.

  • Opłata za śniadanie kontynentalne: ok. 10 MAD za osobę dorosłą i 5 MAD za dziecko
  • Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 160 MAD za pojazd (w jedną stronę, maksymalna liczba miejsc: 4)
  • Opłata za łóżko-dostawkę: 25.0 MAD za dzień
  • Płatności kartą kredytową podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 3 procent.

Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.

Mapa Riad La Lune de Marrakech

Adres

Riad La Lune de Marrakech

Derb Absbane 46, Riad Laarouss

40000

Marrakech, Maroko

Dlaczego wybrać Sembo

Niezrównana wartość i elastyczność

Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.

Zaufany przez podróżników na całym świecie

Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.

Łatwe planowanie podróży

Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.

Podróżuj po swojemu

Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.

  • Kungsgatan 6, 252 21 Helsingborg, Szwecja
  • Nr VAT: 556529-1795
  • Siedziba zarządu: Helsingborg, Szwecja

Nie przegap - otrzymuj najnowsze aktualizacje

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami! Otrzymuj inspiracje podróżnicze, porady i dostęp do ekskluzywnych ofert.

Przelewy onlinemcvisaApple Pay

© 2025 Stena Line Travel Group AB

Amelia avatar
Poznaj Amelię, naszą nową planistkę podróży