




Riad La maison d'à côté
Meknes, Maroko
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Riad La maison d'à côté zamieszkasz w samym centrum miasta Meknes, pięć minut piechotą od miejsc takich jak El Hedim Square i Muzeum Dar Jamai. Riad znajduje się 0,6 km od atrakcji takiej jak Mausoleum of Sidi ben Aïssa i 2,6 km od miejsca takiego jak Koubbat as-Sufara’. Poczuj się jak w domu w 5 oryginalnie udekorowane pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Udogodnienia obejmują rolety lub zasłony zaciemniające i sprzątanie codziennie oraz bezpłatne łóżeczka dziecięce na życzenie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
El Hedim Square — 0,2 km
Muzeum Dar Jamai — 0,2 km
Medresa Bou-Inania — 0,3 km
Wielki Meczet — 0,4 km
Suk Kobt — 0,4 km
Meknes Museum — 0,5 km
Bab el-Mansour — 0,6 km
Koubbat as-Sufara’ — 0,7 km
Dawne więzienie Kara — 0,8 km
Mauzoleum Mulaja Ismaila — 0,8 km
Mausoleum of Sidi ben Aïssa — 0,9 km
Królewski Klub Golfowy w Meknes — 0,9 km
Institut français de Meknès — 2 km
Place el-Hedim — 2,1 km
Moulay Ismail University — 2,7 km
Najbliższe lotnisko to Fez (FEZ-Saiss) — 81,9 km
Udogodnienia biznesowe to recepcja całodobowa, personel wielojęzyczny oraz biblioteka. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko. Do pokoju przylegają taras i ogród, z których roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie usługi spa, jak masaż. Ten riad oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek. Apetyt gości obiektu Riad La maison d'à côté zaspokoi restauracja. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie pełne codziennie od 7:30 do 10:30.W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski: 3.15 EUR za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 50 EUR za pojazd (w jedną stronę)
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Zwierzęta, włącznie z pracującymi, nie są dozwolone na terenie obiektu.
Mapa Riad La maison d'à côté
Adres
Riad La maison d'à côté
25 derb Lakhouaja
50000
Meknes, Maroko
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.
Zaufany przez podróżników na całym świecie
Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.